Načítám...
  Zpět na výpis

Ready boilie MGS 18 mm 1g

ID produktu: 2037339

Akční cena s DPH:
270 Kč
Akční cena bez DPH:
223 Kč
Původní cena s DPH:
360 Kč
Ušetříte:
90 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Název boilies MGS je zkratkou původního názvu Magnus. Boilies je na základě jakostních rybích mouček a pečlivě vybraný druhů přírodních koření o kterém z dlouhodobý zkušeností víme, že na něj ryby velmi dobře reagují.

Tento boilies je určen spíše na rychlé chytání a zároveň jsme se snažili i o to, aby neselektoval ryby a chytal spolehlivě kapry všech velikostí. Pro maximální účinnost jsme na boilies aplikovali speciální rozpustnou povrchovou vrstvu, která se postupně rozpouští až několik hodin a vytváří kolem nástrahy vysokou atraktivitu. Po rozpuštění povrchové mikrovrstvy zůstává boilies dostatečně tvrdý; po dobu 48hod a více. Přesto že samotný; boilies se nerozpouští i tak je velmi atraktivní a láká ryby.

I když jsme toto boilies záměrně cílili na rychlé chytání, tak na něho bylo uloveno hned několik velký kaprů a můžeme se i pyšnit nový;m slovenský;m rekordem kapra s váhou 30,7kg ze svazové vody.

Jsme přesvědčení o tom, že když si vezmete MGS, budete s ním úspěšně lovit na soukromý revírech, na závodech, ale máte s ním šanci i na velké trofejní kapry.

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka