Načítám...
  Zpět na výpis

Prut Major Craft Finetail Area Stage 6,3ft 0,9-4g

ID produktu: FAX-632UL

Cena s DPH:
5 750 Kč
Cena bez DPH:
4 752 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Novinka roku 2019. Pokud jste v minulosti chtěli speciál pro troutarea rybolov bez kompromisů, sáhli jste po modelu Finetail nebo Finetail Banshee. Některým rybářům přesto vadila poměrně vysoká měkkost těchto modelů. To se mění s novým Finetailem, který má k dokonalosti velmi blízko. Jedná se o zcela nový koncept, který zdokonaluje již tak skvělé vlastnosti klasického Finetailu

Největší změnou prošla rukojeť, kdy původní sedlo nahradilo minimalistické FUJI SKTS a KOPS sedlo. EVA na rukojeti byla doplněna příjemným a ergonomicky tvarovaným korkem. Tyto změny přinesly výrazné snížení váhy prutu až na 51 gramů. Obměnou prošla i očka, na novém Finetailu naleznete očka FUJI S-SiC ze série K-frame.

Další velkou změnou byl samotný blanku. Nový High modus carbon je výrazně rychlejší a díky carbonové omotávce ve spodní části umožňuje znatelně přesnější náhozy. Mírně se navýšila i gramáž prutu. V praxi to znamená, že nový Finetail je o 15-20% tvrdší než předešlý model a rychlost prutu se zvýšila o více než 30 %.

Díky těmto změnám již není pro nový Finetail doménou pouze troutarea rybolov, kde samozřejmě exceluje, ale také je již plnohodnotně využitelný na pstruhových potocích a řekách. Kombinace skvělých nahazovacích vlastností a citlivého, rychlého blanku vytváří skvělý prut pro lov na pstruhových potocích a řekách.

Produktové číslo Délka(ft) Délka(cm) Gramáž(g) Akce Verze Hmotnost(g)
FAX-632UL 6,3 192 0,9-4,0g fast trout area 54

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka