Načítám...
  Zpět na výpis

Wobler Duo Realis Crank Mid Roller 40F Prism Gill

ID produktu: ROLLERADA3058

Cena s DPH:
399 Kč
Cena bez DPH:
330 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Woblery typu crank jsou velmi univerzální a přináší mnoho zábavy. Realis Mid Roller 40F je typický wobler na okouny. Mid Roller se samozřejmě dá využít i pro cílený lov tloušťů, bolenů a příležitostně i pstruhů nebo candátů. Především v letních měsících se jedná o skvělou volbu při lovu na menších a středních tocích, kde dokáže zaujmout prakticky všechny dravce, kteří se v těchto vodách vyskytují. Pokud máte málo času a chcete si užít spoustu zábavy, je Mid Roller ideální parťák!

Nová generace cranků přináší několik zásadních změn. První z nich je více nakloněná středová osa wobleru a posazení středového trojháčku, který zabraňuje zachycení trojháčku v překážkách. Další je ukotvení zátěže a změně vyvážení, díky který lze i s pevně zabudovaném závažím nahazovat opravdu daleko a přesně.

Jak Realis Crank Mid Roller 40F vodit:

Mid Roller je uživatelsky velmi nenáročný wobler. Velmi dobrých výsledků dosáhnete i při klasickým monotónním přitahování. Pokud chcete chod wobleru zatraktivnit můžet přidat občasnou pauzu nebo příležitostný trhnutí. Trhavé (twitchové) vedení v tomto případě nedoporučujeme, protože wobler má sám o sobě již dost agresivní chod. S mid rollerem není třeba se stresovat náročným vedením, ale naopak si užijte chvíle u vody!

  • Typ: Floating (plovoucí)
  • Délka: 40 mm
  • Váha: 5,3 g
  • Ponor: 1,2-1,8 m
  • Velikost trojháčku: 8X

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka