Načítám...
  Zpět na výpis

Wobler Headbanger Spitfire 11cm Black

ID produktu: HSPS-27010

Cena s DPH:
379 Kč
Cena bez DPH:
313 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Spitfire – nový král hladinových woblerů

Spitfire kombinuje vlastnosti pencilu, swimbaitu a properu. K tomu přidává jedinečný ActionLip. Výsledný tvar a vlastnosti vytváří zcela jedinečnou nástrahu! Dělené tělo má velmi realistický pohyb plavající rybky. ActionLip pak dává o nástraze vědět do širokého okolí. Hmotnost 17 gramů při délce 11 cm jsou pak příslibem dalekých hodů.

Chod spitfiru se odvíjí od rychlosti přitahování. Při rychlém tažení má ActionLip výrazný kmitavý pohyb a vydává šplouchavý zvuk. Silné kmitání Actionlipu také rozhýbe tělo wobleru více do stran. Toto vedení je velmi účinné při lovu bolenů a štik.

Při pomalejším vedení je ActionLip více zanořený a nedělá ve vodě takový „banger“. Naopak výraznější jsou vysílané vibrace. Chod je také uzavřenější. Pomalejší vedení je vhodné zejména při lovu velkých okounů.

Jako nejvhodnější se ukázalo vést Spitfire rychleji a pokud nepřichází záběry, nebo dravci nástrahu pouze sledují vedení zpomalit. Tato změna rychlosti, kdy wobler přestane mít agresivní chod, často přihází záběry.

Pozornost si také zaslouží barevná paleta. Ta se skládá z přírodních barev, které se pro cílové ryby více osvědčily. Za pozornost rozhodně stojí černá barva, která je mimořádně účinná během slunečných letních dní.

Spitfire je postrach oblohy i hladiny a ve Vašem arzenálu by neměl chybět, pokud chcete ovládnout nejeden revír.

Parametry

Délka 11 cm

Váha 17 g

Ponor 0 m

Typ floating (plovoucí)

Velikost (troj)háčku #1X

Výrobce Headbanger

Cílová ryba Bolen, okoun, tloušť, štika

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Poptávka