ValkeIN Plandavka Ice Fake 1,6g Fluorescent Pink No. 13

Kód: ICEFA-1-6-13
Značka: VALKEIN
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ice Fake 1,6 g má skvělé letové vlastnosti a méně agresivní akce pro více záběrů během menší aktivity. Vynikající také na řeky.

Modelová řada IceFake má nejméně agresivní akci z celé produkce ValkeIN. Při vedení tak plynule klouže vodou a klade menší odpor. Díky této „vláčné“ akci se zvedá procento úspěšných útoků pstruhů a ruku v ruce s tím i úspěšnost záseků. Plandavka má stejnou akci při všech rychlostech navíjení. Tato vlastnost je velmi zásadní, protože dělá z IceFake skutečně univerzální plandavku. Icefake je tak vhodný pro široké spektrum podmínek, které mohou u vody nastat.

IceFake v lehké verzi 1,6 g se velmi osvědčila při lovu v horních vrstvách vodního sloupce. Doporučujeme tento model nepřitahovat monotónně, ale vždy po 3-4 metrech přidat krátké trhnutí, které často vydráždí rybu, která nástrahu pouze sleduje. Díky minimálnímu odporu se také zvyšuje citlivost celé sestavy, kdy cítíte i nejjemnější záběry pstruhů. Tato verze je druhou nejlehčí a také nejmenší plandavkou v našem sortimentu. Velikost je o poznání menší než větší 2,6g těžká verze. Z tohoto důvodu stejně jako u lehkého modelu Scheila 0,9 g doporučujeme používat ji v kombinace s nižšími průměry vlasců a šňůr. Vzhledem k tomu, že je přece jen o něco těžší než scheila není přímo nutné sáhnout až po průměru 0,10 mm (pokud nechcete házet) opravdu daleko. Průměr 0,12 mm je podle našich zkušeností dostačující. stejně tak šňůry o průměru 0,06 mm.

Parametry

Délka 27 mm

Váha 1,6 g

Velikost háčku #6 Gyro Hook

Výrobce ValkeIN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: