Gumová nástraha Duo Realis Boostar Wake 3,5 Watermelon red Flakes/ 6ks

Kód: F006
Značka: DUO
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři typy pohybu v jedné nástraze

  1. Ploutvičky v první polovině nástrahy vytváří kývavý pohyb přední. To vytváří vibrace podobné pohybu zraněné rybky. Zároveň slouží jako stabilizátory při dopadu nástrahy na dno, kdy Boostar Wake vždy dosedne na dno vodorovně a nemá tendence se přetáčet.
  2. kloubový spoj ve střední části dává nástraze mnohonásobně lepší akci, která připomíná přirozený pohyb plavající rybky – podobný efekt mají i dělené woblery. Kloubu je zároveň dostatečně pevný, aby menší dravci netrhali zadní část nástrahy a tím ji znehodnotily.
  3. Kopýtkový ocásek je poslední díl skládačky této geniální gumové nástrahy. Pravděpodobně nejúčinnější tvar ocasu, který samozřejmě na boostaru nesměl chybět. Jeho agresivní vibrace nenechají chladným ani nelovící dravce.

Důležitá a účinná je sůl v gumových nástrahách. Boostar Wake je solí doslova napěchovaný! Stačí když silněji přejedete po povrchu nástrahy a hned uvidíte zrníčka soli. Boostary mají také jemné rybí aroma. Není tak výrazné jako u jiných nástrah, přesto si zachovává potřebnou intenzitu k zvýšení účinnosti nástrahy. Zároveň není tak silné, aby Vás žena vyhodila z domu, když necháte tašku s nástrahami v místnosti – neocenitelná vlastnost.

Jak Boostar Wake vodit:

Boostar Wake lze vodit prakticky všemi způsoby. Záleží čistě na Vaší kreativitě. Většina týmu jej však používá třemi základními způsoby: Na klasickém jigu při lovu candátů. Klasické vedení na propad -1-4 rychlé otočky navijákem a nechat propadnout na dno. S offset háčkem při lovu v překážkách. Tvar je pro offsetový háček opravdu geniální a jeho nastražení je velmi snadné a díky drážkám i efektivní – nevázne a měkkost silikonu zvyšuje počet úspěšných záběrů. S čeburaškou získává boostar velmi agresivní pohyb. Překvapivě při rychlejším stálém tažení sloupcem nebo u hladiny získáváte mimořádně účinnou zbraň na boleny v pozdějších měsících. Naopak s lehkou hlavičkou je geniální při letním lovu apatických okounů.

Specifikace

  • Typ: Soft bait (gumová nástraha)
  • Délka: 3,5″ – 88 mm
  • počet kusů v balení: 3,5″ – 6ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: