Zákaznický program

Máme radost, když se k nám zákazníci vracejí! A aby i vy jste měli radost, můžete získat 5% slevu na většinu našeho sortimentu.

 Získání slevy je jednoduché:

  • Zaregistrujte se
  • Před každým nákupem se přihlaste (aby se nákup načetl do věrnostního programu, je třeba se přihlásit)
  • Nakupte celkem nad 500 Kč a získáte 5% slevu na další nákupy (platí i pro součet několika objednávek)
  • Samotná sleva se pak projevuje v účtu registrovaného zákazníka a je uplatněna okamžitě po přihlášení na e-shopu, kde registrovaný ihned vidí ceny, které jsou ponížené o slevu, kterou získal.

Do součtu objednávek se započítávají pouze převzaté a zaplacené objednávky.

U některých produktů není možné tuto slevu dodržet. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží (označené štítkem Akce, Výprodej, Výhodné…..).

Doporučujeme vytvořit registraci pro snadnější nákupy a přehled o historii objednávek. Registrovaným zákazníkům zasíláme informace z našeho eshopu jako jsou slevové kupony, výprodeje, akce na dopravu zdarma, či žhavé novinky v nabídce. (Zákazník může odebírání těchto zpráv kdykoli zrušit.)

 

Během nákupu můžete také odpovědět na naše anketní otázky týkající se rybaření

Je předem důležité vědět, že všechny odpovědi v anketách jsou správné, tudíž nikdo žádnou cenu nevyhrává :) Ankety nikterak nevyhodnocujeme, ani na nich nestavíme prodejní plány. Děkujeme všem, kteří mají smysl pro humor a do anket přispějí. (Dotazníky se generují náhodně při procházení stránek. Naleznete je v dolní části a v levém Menu sloupci.)