Zákaznický program

Máme radost, když se k nám zákazníci vracejí! A aby i vy jste měli radost, můžete získat 5% slevu na většinu našeho sortimentu.

 Získání slevy je jednoduché:

  • Zaregistrujte se
  • Před každým nákupem se přihlaste (aby se nákup načetl do věrnostního programu, je třeba se přihlásit)
  • Nakupte celkem nad 500 Kč a získáte 5% slevu na další nákupy (platí i pro součet několika objednávek)
  • Samotná sleva se pak projevuje v účtu registrovaného zákazníka a je uplatněna okamžitě po přihlášení na e-shopu, kde registrovaný ihned vidí ceny, které jsou ponížené o slevu, kterou získal.

Do součtu objednávek se započítávají pouze převzaté a zaplacené objednávky.

U některých produktů není možné tuto slevu dodržet. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží (označené štítkem Akce, Výprodej, Výhodné…..).

Doporučujeme vytvořit registraci pro snadnější nákupy a přehled o historii objednávek. Registrovaným zákazníkům zasíláme informace z našeho eshopu jako jsou slevové kupony, výprodeje, akce na dopravu zdarma, či žhavé novinky v nabídce. (Zákazník může odebírání těchto zpráv kdykoli zrušit.)

 

Během nákupu můžete také odpovědět na naše anketní otázky týkající se rybaření

Je předem důležité vědět, že všechny odpovědi jsou správné, tudíž nikdo žádnou cenu nevyhrává :) Ankety nikterak nevyhodnocujeme, ani na nich nestavíme prodejní plány. Děkujeme všem, kteří mají smysl pro humor a do anket přispějí. (Dotazníky se generují náhodně při procházení stránek. Naleznete je v dolní části e-shopu)